Salon kąpielowy / 2015

Udostępnij:

spis treści

wanna wolnostojąca, salon kąpielowy, portfolio, łazienka, projektowanie wnętrz
PROJEKT:MARZEC 2015
REALIZACJA:2015
LOKALIZACJA:NOWY RADZIC
ZDJĘCJA:RAFAŁ CHOJNACKI FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Projekt łazienki na poddaszu klimatycznego domu był nie lada wyzwaniem. Podstawowym celem było tutaj stworzenie pomieszczenia, które swoim charakterem odzwierciedla klimat całego domu, a zarazem koi temperament jego mieszkańców.

Pomieszczenie, w którym powstał salon kąpielowy pierwotnie miało być sypialnią. Dlatego, projektując musieliśmy zmierzyć się z ograniczeniami, takimi jak trudny dostęp do pionów instalacyjnych. Mimo to niewątpliwą zaletą zamiany funkcji okazała się duża przestrzeń do zagospodarowania oraz piękny widok z okna. W łazience znajduje się duża wanna, prysznic, toaletka pod oknem, umywalka, toaleta oraz bidet. Skos dachu wykorzystano jako przestrzeń magazynową i zabudowano regałem, który mieści pralkę, suszarkę, kosze na pranie oraz środki czystości.

Dokładnie sprecyzowane oczekiwania inwestora pozwoliły wykreować salon kąpielowy, który można opisać jako współczesny i rustykalny. Zgodnie z wymogiem zleceniodawcy kolorem przewodnim łazienki jest kolor niebieski. Sielskiego uroku całemu wnętrzu dodają drewniane, bielone meble wykonane na zamówienie oraz duża donica z kwiatami ustawiona wzdłuż jednej ze ścian.

error: Content is protected !!