MMA Pracownia Architektury » Wnętrza

Wnętrza

Czym jest projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz polega na organizacji przestrzeni tak, aby wykorzystać pełen potencjał funkcjonalny pomieszczenia oraz podkreślić jego walory estetyczne.

Aranżując wnętrza Twojego domu, mieszkania lub biura mamy na celu przede wszystkim zwiększenie Twojego komfortu. Naturalną konsekwencją tego procesu jest poprawa jakości Twojego życia.

Projektujemy dla Ciebie!

Przy pracy posługujemy się metodą, która sprawia, że każde nowe zlecenie realizowane jest sprawnie, a nasi klienci są zadowoleni z przebiegu prac oraz efektu końcowego. Nasz sekret polega na zamknięciu tego procesu w kilku prostych krokach:

spotkanie

 

Wywiad jest etapem, w którym Cię poznajemy. Dlatego zawsze prosimy o przygotowanie się do spotkania. Podczas rozmowy, szczególną uwagę zwracamy na:

* oczekiwania wobec projektu,

* Twój gust i upodobania estetyczne,

* styl i tryb życia, który prowadzisz,

* budżet, którym dysponujesz w ramach zlecenia

Na tym etapie, wspólnie z Tobą, precyzujemy oczekiwany charakter wnętrza.

Podczas wywiadu ustalamy, jaki zakres prac będzie niezbędny do uzyskania oczekiwanego przez Ciebie efektu oraz który z naszych pakietów będzie najbardziej optymalny w Twoim przypadku.

Dopełnieniem tego etapu jest wizja lokalna, podczas której sprawdzamy możliwości techniczne Twoich pomieszczeń i w razie konieczności przeprowadzamy inwentaryzację przedprojektową.

umowa

Projekt to etap, który zawsze poprzedzony jest podpisaniem umowy na prace projektowe. Umowa stanowi dla Ciebie gwarancję terminowego oddania i poprawnego wykonania projetu.

Jako pierwszy powstaje projekt układu funkcjonalnego. Zazwyczaj przygotowujemy trzy koncepcje aranżacji. Następnie, na podstawie wybranej przez Ciebie wersji, powstaje projekt estetyczny. Zawiera on rozwiązania kolorystyczne i materiałowe. Pracę nad koncepcją kończymy na opracowaniu projektu wykonawczego.

realizacja

Realizacja jest ostatnim krokiem w pracach nad projektem. W czasie realizacji współpracujemy z wykonawcami i na Twoje życzenie pełnimy nadzór autorski nad pracami remontowo – wykończeniowymi. Na tym etapie naszym zadaniem jest wyjaśnienie wykonawcom wszelkich wątpliwości oraz dopilnowanie aby projekt został zrealizowany zgodnie ze wszystkimi założeniami.

wnetrza seledynowe

 

1

_DSC2856

_DSC5729 3

 

  

Możliwość komentowania jest wyłączona.