MMA Pracownia Architektury » PRACOWNIA

PRACOWNIA

Cześć! Jesteśmy MMA.

Tworzymy przestrzeń do życia i pracy.

Projektujemy indywidualne domy.

Urządzamy wygodne wnętrza.

Planujemy funkcjonalne biura i lokale.

Kreujemy współczesną architekturę.

A przede wszystkim,

Myślimy o detalach!

#detailthinking #myślimyodetalach

DSC_2739-681x681

mgr inż. arch. Agata Grzyb

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Doświadczenie i wiedzę zdobywała współpracując z wieloma pracowniami projektowymi w Lublinie. Posiada doświadczenie w opracowywaniu projektów użyteczności publicznej, obiektów zabytkowych, domów jednorodzinnych oraz wnętrz. Pasjonuje się historią sztuki.

_dsc0154

mgr inż. arch. Monika Koncewicz

Członek Lubelskiej Izby Architektów. Posiada uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej bez ograniczeń.

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Posiada doświadczenie w opracowywaniu i koordynacji wielkokubaturowych projektów obiektów wielorodzinnych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych.

mgr inż. arch. Magdalena Boguszewska

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Doświadczenie i wiedzę zdobywała współpracując z lubelskimi pracowniami projektowymi. Posiada doświadczenie w projektowaniu obiektów zabytkowych, domów jednorodzinnych oraz wnętrz.

 

Osiągnięcia:

10.2017 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na na opracowanie koncepcji zagospodarowania Nowego Rynku i placu Jana Metziga w Lesznie oraz powiązań funkcjonalno – przestrzennych pomiędzy nimi

http://www.a-ronet.pl/index.php?mod=nagroda&n_id=4622

04.2015 – Nagroda targowa za najlepszą formę promocji targowej podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości 2015

05.2014 – I miejsce w ogólnopolskim konkursie na opracowanie projektu koncepcyjnego 20 elementów małej infrastruktury turystycznej szlaku Jana III Sobieskiego