MMA Pracownia Architektury » O nas

O nas

Pracownia architektoniczna w Lublinie, założona przez arch. Agatę Grzyb, arch. Magdalenę Boguszewską i arch. Monikę Koncewicz.

Jesteśmy zespołem złożonym z wykwalifikowanych architektów i doświadczonych projektantów. Od 2013 roku wspólnie prowadzimy biuro architektoniczne i warsztat technik prezentacyjnych. Dobrze wiemy co zrobić, by bezproblemowo zaplanować, skutecznie przeprowadzić oraz efektownie zaprezentować Twoje inwestycje.

Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkaniowych, użyteczności publicznej, handlowych, przemysłowych, wnętrz oraz kompleksowymi opracowaniami prezentacyjnymi.

Wartości, w które bezwarunkowo wierzymy to piękno, użyteczność oraz trwałość.

Architektura to dyscyplina zespołowa!

mgr inż. arch. Magdalena Boguszewska

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Doświadczenie i wiedzę zdobywała współpracując z lubelskimi pracowniami projektowymi. Posiada doświadczenie w projektowaniu obiektów zabytkowych, domów jednorodzinnych oraz wnętrz.

_dsc0154

mgr inż. arch. Monika Koncewicz

Członek Lubelskiej Izby Architektów. Uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej bez ograniczeń.

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Posiada doświadczenie w opracowywaniu i koordynacji wielkokubaturowych projektów obiektów wielorodzinnych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych.

DSC_2739-681x681

mgr inż. Agata Grzyb

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Doświadczenie i wiedzę zdobywała współpracując z wieloma pracowniami projektowymi w Lublinie. Posiada doświadczenie w opracowywaniu projektów użyteczności publicznej, obiektów zabytkowych, domów jednorodzinnych oraz wnętrz. Pasjonuje się historią sztuki.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wierzymy, że jakość otaczającej przestrzeni, ma bezpośredni wpływ na jakość Twojego życia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby architektura tworzona przez nas wywierała korzystny wpływ na przestrzeń i budziła w użytkownikach pozytywne emocje.

Do tej pory naszym kompetencjom zaufali:

klienci indywidualni

Jak pracujemy?

Zdajemy sobie sprawę, że odnalezienie się w świecie skomplikowanych procedur urzędowych, stale zmieniających się trendów oraz rosnących możliwości technicznych może przysparzać trudności. Naszym zadaniem jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i pomoc w pomyślnym przeprowadzeniu Twojego procesu inwestycyjnego.

Jako główny cel działalności stawiamy sobie wysoką jakość Twojej inwestycji na każdym etapie jej realizacji, od wstępnej idei, aż po rozpoczęcie użytkowania.

Osiągnięcia

10.2017 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na na opracowanie koncepcji zagospodarowania Nowego Rynku i placu Jana Metziga w Lesznie oraz powiązań funkcjonalno – przestrzennych pomiędzy nimi

04.2015 – Nagroda targowa za najlepszą formę promocji targowej podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości 2015

05.2014 – I miejsce w ogólnopolskim konkursie na opracowanie projektu koncepcyjnego 20 elementów małej infrastruktury turystycznej szlaku Jana III Sobieskiego

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukujesz architekta i zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie. Na podstawie krótkiej rozmowy, w której poznamy Twoje oczekiwania, będziemy mogli przedstawić Ci konkretną ofertę współpracy.